Toster czy opiekacz? Co lepiej wybrać?

Tostery i opiekacze mogą być różnymi urządzeniami, ale oba robią to samo: opiekają rzeczy. Tostery są wystarczająco małe, aby umieścić je na ladzie i mają szczelinę, w której umieszcza się chleb lub bajgiel. Toster ma pokrętło, które obraca się, aby wybrać poziom ciemności tostu, a następnie naciska się dźwignię. Niektóre mają dodatkowe funkcje, takie jak przyciski bajgla, które opiekają tylko przeciętą stronę bajgla, oraz przyciski anulowania, w przypadku gdy chcesz zatrzymać cykl przed jego zakończeniem.

Opiekacz jest również mały, ale ma otwierane drzwiczki, dzięki czemu można wsuwać do niego jedzenie. Opiekacz nagrzewa się szybciej niż zwykły toster, ale to wszystko jest względne – oba są powolne według konwencjonalnych standardów piekarnika zewnętrznego. 

Opiekacze są wydajne, ponieważ robią dokładnie jedną rzecz: bardzo dobrze opiekają potrawy, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Tostery natomiast bardzo dobrze opiekają chleb. Najlepiej zaopatrzyć się w każde z tych urządzeń. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://ladytech.pl/ .