Naświetlacze LED Philips

Źródło: https://alkan.pl/

Czym charakteryzują się naświetlacze LED Philips i gdzie można je wykorzystać?

Naświetlacze LED Philips projektowane są w taki sposób, aby można było je bezpiecznie użytkować w różnych warunkach. Urządzenia te posiadają wiele zabezpieczeń, dzięki czemu są wyjątkowo wytrzymałe. Projektory tej marki dysponują komponentami z solidnych materiałów, w tym korpusem z wysokociśnieniowego odlewu aluminium, stalowym mocowaniem, poliwęglanowym odbłyśnikiem czy pokrywą optyczną z hartowanego szkła. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie naświetlacza w wielu specyficznych zastosowaniach.

Zalety i korzyści

Naświetlacze marki Philips posiadają prosty design, dzięki czemu są bardzo dyskretne i nie rzucają się w oczy. Urządzenia te wyjątkowo dobrze wkomponowują się w otoczenie, a jednocześnie gwarantują bardzo szeroki strumienia światła. Po odpowiednim skonfigurowaniu i nakierowaniu taki naświetlacz może bardzo dobrze doświetlić wybrany obszar. Montaż takiego projektora LED jest wyjątkowo łatwy, ponieważ odbywa się przy użyciu regularnego wspornika. Nie bez znaczenia pozostaje bezpieczeństwo użytkowania, ze względu na wysoki stopień ochrony IP65. Urządzenia Philips tego typu są bardzo dobrze zabezpieczone przed wnikaniem pyłu i wodą bryzgającą z każdego kierunku, a także czynnikami atmosferycznymi w postaci silnego wiatru czy deszczu.

Zastosowanie wewnątrz pomieszczeń

Możliwości zastosowania naświetlaczy tej firmy są bardzo duże. Doskonale sprawdzają się zarówno w typowych, jak i niestandardowych rozwiązaniach. Urządzenia marki Philips z powodzeniem zastępują mało wydajne i pobierające dużo prądu halogeny, np. w garażu samochodowym czy przydomowym warsztacie. Naświetlacze te da się wykorzystać również w kotłowniach, piwnicach i pomieszczeniach gospodarczych, ponieważ światło emitowane przez diody LED może równomiernie oświetlać różne obszary. Takie urządzenia znajdują zastosowanie także na bardziej otwartej przestrzeni, np. do oświetlania wnętrza magazynów przemysłowych i hal produkcyjnych.