Na co zwrócić uwagę podczas budowania sylwetki?

Kiedy próbujesz zbudować mięśnie, musisz zwrócić uwagę na wiele rzeczy: co jesz, ile jesz, jak często ćwiczysz i jak intensywnie ćwiczysz. Wszystkie te czynniki będą odgrywały rolę w określeniu, czy twoje wysiłki będą owocne, czy nie.

Łatwo jest poświęcić całą swoją uwagę jedzeniu; w końcu jeśli jesz za dużo lub za mało, łatwo jest stwierdzić, że Twoja waga nie będzie zmierzać we właściwym kierunku. Jeśli jednak to właśnie na tym skupiasz swoją uwagę, może to oznaczać, że niektóre inne ważne aspekty Twojej diety są pomijane. Może się to wydawać mało prawdopodobnym scenariuszem – w końcu to dość powszechna wiedza, że białko jest ważne dla budowy mięśni – ale może się to zdarzyć, jeśli poświęcasz zbyt wiele uwagi jednemu składnikowi odżywczemu w szczególności.

-Białko jest rzeczywiście ważne dla wzrostu mięśni. Bez odpowiedniego spożycia białka, twoje mięśnie nie będą rosły tak dobrze, jak mogłyby w przeciwnym razie. Białko jest również ważne dla utrzymania beztłuszczowej masy ciała – tak długo, jak jesz wystarczająco dużo kalorii i uzyskanie wystarczającej ilości białka, te dodatkowe kalorie pójdą w kierunku budowania mięśni zamiast dodawania niechcianego tłuszczu. Więcej artykułów na temat sylwetki znajdziesz na stronie https://menties.pl/ .