Jakie wybierać buty do szerokich spodni?

Spodnie z szerokimi nogawkami są teraz bardzo modne, ale mogą być trudne do noszenia z butami. Trzy główne rodzaje butów, które można użyć, aby iść z szerokimi nogami spodnie są buty do kostki, booties i sandały. 

Buty do kostki to dobry wybór, ponieważ nie sięgają powyżej kostki i nie odcinają przepływu spodni. Z kolei sandał będzie za krótki. Buty dają możliwość noszenia skarpetki, dzięki czemu stopa nie będzie miała niechcianej ekspozycji w bucie. Możesz również założyć skarpetę do kostki, aby mieć pewność, że but nie będzie się zbytnio zsuwał z łydki. Wysoki but lub kozak jest również w porządku, jeśli nadal chcesz dodać dodatkową warstwę ochrony dla kostki.

Zwykły obcas jest w porządku dla tego typu spodni, jeśli lubisz chodzić bez dużego wsparcia ze strony buta. Jednakże, jeśli chcesz czuć się bardziej komfortowo chodząc w tych butach, możesz rozważyć uzyskanie pięty platformy lub pięty klinowej zamiast. Obcas platformy pomoże Ci uniknąć nadepnięcia na tylny koniec spodni, gdy zrobisz jeden krok do przodu. Klinowy obcas pomoże Ci uniknąć potknięcia się o siebie, gdy zrobisz jeden krok do przodu. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .