Jaki dywan wybrać pod stolik kawowy?

Pierwszym elementem, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze dywanu pod stolik kawowy, jest jego kształt. Musi być okrągły lub kwadratowy, inaczej nie będzie pasował! Musi być również wystarczająco duży, aby przykryć blat stołu, z kilkoma dodatkowymi centymetrami wokół.

Następną rzeczą do rozważenia jest wzór i kolor dywanu. Będzie musiał uzupełnić projekt stolika do kawy, a ty powinieneś już mieć pomysł, jak to będzie wyglądać, ponieważ wybrałeś stół! Jeśli chcesz odważny wzór, możesz użyć stałych kolorów dla swoich ścian i innych mebli.

Jeśli Twój stolik ma szklaną lub przezroczystą powierzchnię, możesz chcieć dopasować jego kolor do koloru dywanu. Stworzy to ciągłość między nimi. Może to również oznaczać, że nie wygląda dobrze, jeśli wybierzesz ciemny kolor dywanu do swojego salonu, ponieważ nie będziesz widział podłogi pod nim!

Unikaj wybierania dywanów w jasnych kolorach, jeśli w Twoim domu są zwierzęta domowe. Nie musisz się martwić, że włosy zwierząt domowych przyklejają się do ciemnych kolorowych dywanów tak bardzo, jak w przypadku jaśniejszych. Więcej na temat aranżacji wnętrz dowiesz się ze strony https://dladomatora.pl/ .