Jak zamontować lustro w łazience?

Możesz myśleć, że instalacja lustra w łazience jest prostym zadaniem, ale możesz być zaskoczony, jak wiele rzeczy może pójść źle.

Jednym z najważniejszych aspektów do rozważenia podczas instalacji lustra w łazience jest bezpieczeństwo. Z pewnością nie chcesz, aby podczas tego procesu doszło do jakichkolwiek obrażeń, więc upewnij się, że masz wszystkie odpowiednie narzędzia do pracy i że w pobliżu nie ma żadnych ostrych krawędzi ani przedmiotów nadających się do złamania. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest wyjęcie wszystkich luster z ich ram. Teraz, gdy wszystkie są usunięte, wiesz, z czym pracujesz i możesz zacząć decydować, gdzie chcesz je zamontować.

Ogólnie rzecz biorąc, lustra powinny być zainstalowane z co najmniej jedną stopą przestrzeni między nimi a wszelkimi ścianami lub urządzeniami w łazience. Innym ważnym środkiem bezpieczeństwa jest unikanie umieszczania ich zbyt nisko na ścianie – możesz tego żałować później, gdy będziesz próbował się ogolić lub przygotować przed nimi! Inną rzeczą do rozważenia jest to, jak wiele będzie wisiało jednocześnie. Jeśli zamierzasz powiesić tylko jedno, najlepiej zrobić to na wewnętrznym rogu pokoju, aby dawał lepsze odbicie niż gdyby był powieszony prosto przy ścianie. Jeśli wieszasz więcej niż jedno, pamiętaj, że będą one potrzebowały dodatkowego miejsca. Więcej artykułów na temat remontu domu znajdziesz na stronie https://totalnyremont.pl/ .