Jak stylizować sukienkę z rozcięciem na nodze?

Sukienki z rozcięciem na nodze to świetny sposób na pokazanie nóg i dodanie nieco zainteresowania do zwykłego wyglądu. Jednak ten styl może być trudny do wyciągnięcia i musi być połączony z trikami stylizacyjnymi, które sprawią, że będzie wyglądał celowo i seksownie, a nie tak, jakbyś zapomniała zdjąć sukienkę przed wyjściem do sklepu spożywczego. Oto kilka wskazówek dotyczących noszenia sukienek z rozcięciami:

  1. Stań obok wysokiej osoby dla porównania. Ponieważ wystawiasz tak wiele na pokaz, ważne jest, aby reszta twojego stroju była prosta i opływowa. Chcesz, aby ludzie patrzyli na twoje nogi i nie zastanawiali się, dlaczego jest tak wiele przypadkowych kieszeni na spódnicy lub dlaczego nosisz buty do wędrówek.
  2. Wybierz sukienkę w jednolitym kolorze, takim jak czarny lub biały, i zachowaj prostą biżuterię – jeden duży naszyjnik lub masywne kolczyki powinny wystarczyć. Odważny druk może również pracować, jeśli nie jest zbyt zajęty; pomyśl o czymś takim jak czarno-białe paski lub kropki, które nie są zbyt małe. Więcej artykułow na temat mody znajdziesz na stronie https://bellaplace.pl/ .