Jak się ubierać do biura w zimowe dni?

Wszyscy znamy to uczucie, gdy budzimy się rano i zauważamy, że temperatura spadła, czas wyłamać nasze zimowe ubrania. Zima to naprawdę piękna pora roku, ale ma jedną wielką wadę – musimy ją spędzić w środku, w pracy, w szkole i w metrze.

Pewnie słyszeliście już wcześniej, że należy ubierać się do pracy, której się chce, a nie do tej, którą się ma. Innymi słowy, jeśli chcesz być traktowany poważnie przez szefa i współpracowników, ubieraj się bardziej profesjonalnie niż inni wokół ciebie. Jeśli wszyscy inni w twoim biurze noszą dżinsy i t-shirty, to nie noś ich też, chyba że chcesz wyglądać jak obibok.

Najlepszym rozwiązaniem będzie założenie bielizny termicznej pod spodnie i z pewnością ciepłego szalika lub czapki. Nie zapomnij o wodoodpornych butach, które sprawią, że Twoje stopy będą ciepłe i suche w przypadku, gdy na zewnątrz spadnie śnieg.

Najważniejsze jest, aby Twoje ubrania były dobrze dopasowane, tak aby pokazywały Twoją sylwetkę, nie będąc przy tym zbyt ciasne lub zbyt luźne. Ciemne kolory są zawsze dobrym wyborem, ponieważ sprawiają, że wyglądamy szczuplej niż te jasne. Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://minimish.pl/ .