Jak naturalnie zbudować mięśnie?

Budowanie mięśni jest rzeczą podstępną. To nie jest łatwe i to zdecydowanie nie jest naturalne. Aby zbudować mięśnie naturalnie, musisz jeść dobrze, ćwiczyć i odpoczywać. Dieta jest najważniejsza z tych trzech, ponieważ nie można zyskać mięśni bez jedzenia wystarczającej ilości kalorii. Jeśli próbujesz nabrać masy, zaleca się spożywanie 1-1,5 grama białka na 0,5kg masy ciała każdego dnia. Jeśli próbujesz schudnąć, to ta ilość powinna być zmniejszona o około 20 procent. Więc jeśli ważysz 75kg, trzeba będzie uzyskać między 135-150 gramów białka dziennie.

Jeśli Twoim celem jest budowanie mięśni i bulk up ramki, to trzeba będzie spróbować i jeść te kalorie w wysokiej jakości żywności. Zaleca się, aby spróbować i uzyskać większość kalorii z chudego źródła białka, takie jak ryby i piersi z kurczaka wraz z węglowodanów złożonych, takich jak całe ziarna i owoce i warzywa dla błonnika. Istnieje również wiele suplementów tam, że może pomóc przyspieszyć rzeczy wzdłuż, jeśli chodzi o uzyskanie masy jak koktajle białkowe serwatki lub gainerów wagi.

Wreszcie, pamiętaj, że zdobywanie mięśni nie jest z dnia na dzień – to wymaga czasu, aby twoje mięśnie rosły, więc daj sobie co najmniej kilka miesięcy przed oczekiwaniem wyników. Więcej artykułów na tema sportu znajdziesz na stronie https://strongo.pl/ .