Growkity

Źródło: https://shroom.it/

Jesteśmy najdłużej działającym w Polsce sklepem internetowym z szerokim asortymentem growkitów z dojrzałą grzybnią grzybów psylocybinowych . Zaczęliśmy działać w 2016 roku i od tego czasu nieustannie zwiększamy rozpoznawalność naszej marki i wzbudzamy zaufanie klientów, dostarczając wysokiej jakości produkty. W naszej ofercie znajdują Zarówno wysokiej jakości produkty importowane z Holandii, jak i nasz autorski produkt – growkit Malabar. Przez wzgląd na obowiązujący w Polsce zakaz posiadania i wytwarzania psylocybiny, nasze produkty przeznaczone są wyłącznie do celów badawczych i kolekcjonerskich.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Produkty znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się najwyższą jakością. Wynika to przede wszystkim z naszej dbałości o sposób przechowywania growkitów. Dysponujemy przestrzenią biurowo-produkcyjno-magazynową o powierzchni 250m2, w której znajdują się zarówno szafy chłodnicze dedykowane przechowywaniu grzybni, jak i specjalistyczne wyposażenie do jej hodowli, m.in. pomieszczenie z wysoką temperaturą do inkubowania grzybni, sterylizatory powietrza, komora laminarna czy przemysłowy autoklaw ciśnieniowy. Zamawiając produkty z naszego sklepu internetowego Shroom.it, masz pewność, że grzybnia dotrze do Ciebie bezpieczne i w nienaruszonym stanie. Grzybnię z naszego sklepu należy przechowywać w temperaturze od 2 do 4 stopni Celsjusza – pozwoli to maksymalnie wydłużyć jej trwałość.

Czy są legalne?

Growkity grzybów halucynogennych z naszej oferty możesz kupić całkowicie zgodnie z prawem – nie zawierają one bowiem zabronionej w Polsce psylocybiny. Substancja ta wytwarza się jednak wraz ze wzrostem owocników , dlatego proces ten jest nielegalny w Polsce. Pamiętaj aby grzybnię przechowywać w niskich temperaturach – zapobiegnie to wykształceniu owocników, a tym samym wytworzeniu zabronionych alkaloidów.

Zachęcamy skorzystania z naszej oferty W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy na naszej stronie.