Gdzie zamontować lampy w kuchni?

Kuchnia jest często domem dla jednego z najbardziej centralnych źródeł światła w domu: oprawy nad głową, która zwykle wisi nad wyspą centralną lub stołem. Posiadanie tak silnego źródła światła bezpośrednio nad miejscem, w którym spędzasz dużo czasu na gotowaniu i jedzeniu, może wydawać się przytłaczające i surowe; to sytuacja typu „wszystko albo nic”.

Dzięki odpowiednim lampom możesz rozbić światło pochodzące z oprawy sufitowej, tak aby było ono mniej zauważalne i przyjemniejsze dla oka. Lampa umieszczona po obu stronach stołu pomoże stworzyć nastrój do posiłków, rozpraszając światło pochodzące z góry i rzucając ciepłą poświatę na stół. Jeśli masz wyspę, niektóre oświetlenie otoczenia jest świetne do ustawienia nastroju, jak również może być używany do oświetlania powierzchni przygotowywania lub książki kucharskiej, na którą patrzysz podczas przygotowywania jedzenia.

Lampy w tych miejscach są dobre dla ogólnego oświetlenia, ale jeśli masz jakieś potrzeby oświetlenia zadań, aby wypełnić swój plan, są również dobre opcje dla tego. Lampy podszafkowe są świetne do wszystkiego, od przygotowywania jedzenia do sprzątania po nim; te lampy umieszczają jasne punkty tam, gdzie są najbardziej potrzebne, bez zmywania wszystkiego innego. Więcej artykułów na temat wnętrz znajdziesz na stronie https://domzobrazka.pl/ .