Gdzie w dzisiejszych czasach znaleźć oldtimery?

Oldtimery to samochody sprzed 2000, a czasem nawet sprzed 1990 roku. Znalezienie używanego w tym wieku staje się coraz trudniejsze. Bardzo trudno jest znaleźć miejsca, które sprzedają używane oldtimery w tych dniach, więc jedynym sposobem, w jaki będziesz mógł kupić jeden bez spotkania z prywatnym sprzedawcą, jest znalezienie dealera oldtimerów.

 

Oldtimery stają się cennym zasobem w branży motoryzacyjnej. Swoimi doświadczeniami, a także pasją do samochodów dzielą się ze światem za pośrednictwem blogów i filmów na YouTube. Większość ludzi zna Jaya Leno, który prowadzi kilka programów poświęconych samochodom. Prezentuje on klasyczne pojazdy w programie Garage Tours, który emitowany jest co tydzień w CNBC i odtwarzany w CNBC World. Program zawiera również regularny segment o nazwie Jay Leno’s Last Ride, w którym podróżuje po kraju w poszukiwaniu ciekawych samochodów i spotyka się z ich właścicielami.

 

Oldtimery są wszędzie. W wielu przypadkach można je znaleźć na pokazach samochodów i klasycznych rajdach samochodowych, a nawet po prostu na ulicy prowadząc swoje stare samochody. Jeśli masz szczęście mieszkać w pobliżu miasta z aktywnym klubem samochodowym, odwiedź je, aby zobaczyć dziesiątki starych samochodów, które mogą obejmować wszystko od zabytkowych klasyków do roadsterów i niestandardowych hot rods. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie http://carsio.pl/ .