Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Sprawdź!

Niektórzy mężczyźni są zafascynowani kobiecą formą, podczas gdy inni są odpychani. Wszystko zależy od tego, jak zostali wychowani i czego doświadczyli, ale oto jedna rzecz, której większość mężczyzn nie lubi w kobietach: Nie słuchają.

Ostatnie badanie wykazało, że kiedy kobieta rozmawia z mężczyzną, oczekuje, że będzie on słuchał co najmniej 60% czasu. To może być problem z wielu powodów.

Wielu mężczyzn woli ciszę od paplaniny, więc jeśli stale mówisz im do ucha, może to być denerwujące. Ponadto, jeśli twoja paplanina jest negatywna, może stać się dużym turnoffem.

A jeśli zawsze starasz się zdominować rozmowę, upewnij się, że nie przejmiesz rzeczy, o których on nie jest zainteresowany słuchaniem – jest to nie tylko niegrzeczne, ale i nudne.

Powinnaś również pamiętać, że to, że ty mówisz, nie oznacza, że on słucha. Może on skupić się na czymś innym, śnić lub po prostu nie być zainteresowany tym, co masz do powiedzenia. Więc nie postrzegaj jego braku odpowiedzi jako zniewagi; zamiast tego, zadaj sobie pytanie, o czym mógłby chcieć porozmawiać, zamiast zakładać, że nie chce usłyszeć od ciebie w ogóle. Więcej artykułów o relacji znajdziesz  na stronie https://bravenetic.pl/ .