Czarna ściana w salonie – czy warto?

Czarne ściany od dawna są wielkim trendem w projektowaniu domu. Były one ulubione przez projektantów wnętrz, ponieważ mogą zapewnić dramatyzm i wyrafinowanie do przestrzeni, a także są łatwe do manipulowania i wydobyć inny nastrój w każdym pokoju.

W przeszłości, czarny był często używany jako kolor akcentu, aby pociągnąć razem inne kolory w pokoju, ale ostatnio stał się bardziej głównym kolorem w wielu przestrzeniach.

Kiedy dekorowanie z czarnym, to jest znacząco utrzymywać dwa rzeczy w umysle: jak ty chcesz czuć w twój przestrzeni, i jak dużo światła twój pokój dostaje. Ten ostatni jest ważny, ponieważ nie chcesz, aby cały pokój czuł się jak jaskinia, robiąc wszystko czarne jak smoła. Chcesz wybrać elementy, które są odważne, ale nie zbyt przytłaczające. Rozważ te dwa pokoje jako inspirację:

Pierwszy jest klasyczny, wyrafinowany i elegancki. Akcentuje go jeden lub dwa czarne meble, które nie przytłaczają przestrzeni. A mimo to, wciąż wydaje się, że mógłby być ciemny, gdybyś tego chciał – wszystko zależy od oświetlenia, które wydobywa jego pełny potencjał jako dramatycznej przestrzeni.

Drugi pokój jest ciepły i zachęcający, a jednocześnie sprawia wrażenie nowoczesnego i szykownego. W tym przypadku, prawie każdy mebel jest ciemny. Więcej informacji na temat remontu znajdziesz na stronie https://propertylook.pl/ .