Co warto wiedzieć o firmie Canadian Solar?

Canadian Solar jest prowadzącym wytwórcą elementów fotowoltaicznych oraz dostawcą wyjść w obszarze energii słonecznej. W czasie minionych 19 lat tenże wytwórca instalacji fotowoltaicznych z przeznaczeniem dał klientom w ponad 160 krajach na całym globie najdoskonalszej klasy elementy o łącznej mocy przynajmniej 43 GW. Canadian Solar to jedna spośród spółek, jaka cieszy się największą pewnością finansową w dziedzinie solarnej.

Czym jest Canadian Solar?

Canadian Solar to chiński wytwórca elementów fotowoltaicznych, stały rezydent listy Bloomberga wytwórców fotowoltaicznych o statusie Tier-1. Niezwykle znany dobór na farmy fotowoltaiczne, lecz chętnie instalowane także na dachach. Spółka zaistniała w 2001 roku. Canadian Solar ma dużą propozycję elementów o przeróżnej formie. Mamy tutaj ogniwa całe oraz połówki, mamy elementy szkło-szkło oraz szkło-folia, mamy elementy z ciemną oraz białą obwódką. Ich główny podzespół HiDM jest natomiast wykonany trochę odmiennie, z ciętych elementów ogniw stawianych „na zakładkę”.

Canadian Solar – opinie

Przede wszystkim Canadian Solar to teraz jeden spośród największych oraz dynamicznie rozwijających się międzynarodowych wytwórców, jaki zajmuje się produkcją oraz wysyłką paneli fotowoltaicznych. Spółka Canadian Solar jest na rynku już od 2001 roku, jej siedziba znajduje się w Kanadzie. Obecnie jako światowy dystrybutor energii, jego filie są umieszczone w 19 krajach. Canadian Solar zatrudnia powyżej 14 000 pracowników na całym świecie oraz ma parę zakładów przemysłowych, jakie korzystają z najnowocześniejszych oraz innowacyjnych wyjść, w tenże sposób firma ta daje doskonałej klasy panele fotowoltaiczne, w tenże sposób, w sieci pojawiają się dobre opinie dotyczące doskonałej efektywności tychże urządzeń.