Chcesz zostać konsultantką Avon? Zachęcamy do współpracy ze Start Avon!

Źródło: https://start-avon.pl/

Współpracując z nami, otwierasz sobie furtkę do sukcesu zawodowego w firmie, która od 132 lat działa na rzecz praw kobiet. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia – wszystkiego nauczymy Cię od podstaw. Proces rejestracji jest niezwykle prosty, nasze zasady współpracy są transparentne i uczciwe, możesz liczyć na wiele korzyści wynikających z bycia w naszym zespole.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jeżeli chcesz zostać konsultantką Avon, wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków. Na początku musisz wypełnić formularz na naszej stronie internetowej Start AVON . Następnie na podany przez Ciebie adres e-mail i numer telefonu otrzymasz dane logowania. Teraz pozostaje Ci już tylko wejść na stronę Avon i zalogować się do panelu, gdzie możesz składać zamówienia.

Jakie wymagania musisz spełnić?

Zależy nam na osobach, które chcą się rozwijać, a także będą zaangażowane w swoją pracę. Poza tym nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani umiejętności związanych z branżą kosmetyczną. Całą potrzebną wiedzę do bycia konsultantką zdobędziesz podczas organizowanych przez nas szkoleń.
Współpraca z nami jest bez zobowiązań. Możesz ją potraktować jako dodatkową, niewymagającą pracę, która nie będzie Cię ograniczała czasowo. Praca konsultantki bazuje na kształtowaniu przyjacielskich relacji, co stanowi jedną z podstaw filozofii marki Avon.

Korzyści

Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz wiele korzyści, takich jak 35-procentowy rabat na kosmetyki z oferty Avon, możliwość zwrotu zamówień do 30 dni, dostęp do premierowych produktów, a także dostęp do darmowych szkoleń kosmetycznych.
Bycie konsultantką zapewnia Ci również rozwój swojej pasji do kosmetyków, pozwala budować doświadczenie zawodowe, a także wspiera walkę o najważniejsze sprawy dla kobiet. Zachęcamy do współpracy ze Start Avon.